canli casino implant

ŞUBELER

Günaydın Et, Steakhouse, Kebap Restaurant, Köfte & Döner olmak üzere 3 farklı konseptiyle et severlerle buluşuyor.

Türkiye’de Steakhouse kavramının öncüsü Günaydın Steakhouse damaklarda iz bırakan lezzetleri ve etkileyici sunumları kadar misafirlerin konforunun da son derece önemsendiği ahşap ağırlıklı özel dekorasyonları ile dikkat çekiyor.

Özenle seçilmiş kaliteli etleri ‘dry aged’ dolaplarda dinlendirildikten sonra en iyi pişirme teknikleri ile misafirlerine sunan Günaydın Steakhouse günün her saatinde yüzde yüz doğal lezzetler sunuyor.

Şubeler listelemek için tıklayın...

 

Anadolu’nun zengin mutfağını 35 yılı aşkın süredir geleneksel yöntemler ve eşsiz sunumlar ile misafirlerine beklentinin de ötesinde kebap deneyimleri yaşatıyor.

Muazzam yemeklerden oluşan menüsü ile Günaydın Kebap Restaurantları, İstanbul Ankara ve Bakü’de hizmet vermektedir.

 

Şubeler listelemek için tıklayın...

 

“Et Bizim İşimiz” diyerek 3 kuşaktır misafirlerine yüksek kalite ve güvenilirliği sunmayı ilke edinen Günaydın, köfte ve döner konseptiyle et severlerle buluşuyor. Özel baharatlarla hazırlanan köftelerine, yaprak kadar ince kesilen muhteşem dönerine artık çok daha fazla lokasyonda rastlamanız mümkün.

Alışveriş merkezlerinde ziyaretçi trafiğinin artmasına neden olan Günaydın Köfte & Döner, İstanbul, Ankara, Bodrum ve Bakü’de 20’den fazla şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Şubeler listelemek için tıklayın...
pi